E qiva deri sa u lodha

Ajo kishte te veshur nje futan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey me gjith prapanicen dhe e mbeshteti fort per kari.

Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t’ja hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush.

Ne mesin e tyre ishe edhe nje grua diku rreth 35 vjeqare me dy femij te vegjel.

Ajo gruja gjat tere kohes nuk mi hoqi syt, mirpo une bisedoja me shokun time dhe as qe me shkonte mendja per asgje.

vrull gjaku vershoi..u frigova pak por ajo donte ende .

ka dyshim mua nuk me pengonte dhe vazhdoja ta qija ne tunel aty afer me epsh ne te gjitha pozicionet.kisha zdeshur pantollonat e ngushte dhe ja futsha nga prapa.

Por fatkeqesisht pa deshiren time pas disa muajsh lidhje ai u largua nga une bile paten reagu ne shtypin amerikan se gjoja jam e obsesionuar nga Kany West ,,qka .edhe deridiku ta pranoj.qka ti besh ai shkoi te Kim Kardashian.wery bad for him atij duket se i pelqejne kurvat.problem for me.natyrisht se do te mbijetoj!

hey te gjithe po ma lypin.fotomodel.kengetar etj.te duash!

Dikur kah fundi une morra leje dhe ika per ne banesen time.

Arrita te stacioni i autobusit qe ishe nja 5min larg shtepise se shokut dhe po prisja kur papritmas u shfaq ajo gruaja me dy kalamajt e saj, njeri nga ta ishte shume i vogel dhe ishte ne karroc per femij.

Po ta veshtroje vishej me bitch style qe ta bente te dyshonte se ishte nje kurve,por ajo ende nuk ishte qire! Qka eshte nje tjeter gje u puthke me mua ma marrke ne goje por ta qija nuk e donte! Qka ti beja e provokoja perdite ta qija por se hante edhe pse ishim perdite se bashku.

298 Comments

  1. Wir begrüßen Sie auf das Herzlichste in unserem Haus, im schönen Wispertal, und hoffen, dass Sie sich bei uns wohlfühlen werden. Des Weiteren können bei uns auch Busreisende zum Mittagessen, Kaffee & Kuchen, oder zum Abschluss eines Ausflugtages einkehren.

  2. If you are living with HIV and your partner is HIV-negative, here are steps you can take to reduce the risk of transmitting HIV from you to him or her: Mixed-status couples can have healthy children, but it's important to talk to a healthcare provider about what you can do to lower the risk of passing HIV to the uninfected partner or the baby.

  3. (AP Photo/Vadim Ghirda) Pro-European presidential candidate Maia Sandu speaks to the media after voting ended in the presidential elections, in Chisinau, Moldova, Sunday, Nov. Moldovans voted in a presidential election in which the favorite, Socialist Igor Dodon, has promised to restore ties with Russia that cooled after the former Soviet republic signed a trade deal with the European Union.

  4. After you share a workbook, many of Excel’s features can’t be used.

  5. Chatting on a mobile or tablet device such as an i Phone, i Pad, or Android has never been easier.

  6. It is one of the very few science and technology collections protected by law in Brazil.

Comments are closed.